banner
 
Meer over Deelnemers

Deelnemers


Bekijk alle exposanten die u tijdens floriade 2012 zult tegenkomen in het Huis van de Smaak.
   

2x2 www.2x2.nl

Asperges/Aceera www.aceera.nl

Manifestpartners 'Samen Beter Eten Beter Leven' (NZO, NAO, NBC) www.nao.nl

Cie Fruit / SG Zachtfruit  

CKO (collectief)

  www.cko.nl

  DLO/HBZ/PPO/PRI (innovatiecluster)

www.glastuinbouw.wur.nl

  DPA www.dpa@eu

Driscoll's www.driscolls.eu
  Deliscious BV www.deliscious.eu
  Drops www.dropsbv.nl

Elektro Limburg B.V. (innovatiecluster) www.elektrolimburg.nl

Fontys www.fontys.nl

Fossa Eugenia www.fossaeugenia.com

Fresh Valley www.fresh-valley.nl

Frugi Venta www.frugiventa.nl

Frugiventa/citrusvruchten www.frugiventa.nl

Greenco www.tommies.nl

Greenport Holland International www.greenporthollandinternational.nl

Grodan (innovatiecluster) www.grodan.com

GroentenFruit Bureau www.groentenfruitbureau.nl
  HBAG (collectief)

www.hbaggroenten.nl


Hellebrekers Technieken www.hellebrekers.nl
  HBD (collectief)

www.hbd.nl


Hoogendoorn Growth Management www.hoogendoorn.nl

Horst aan de Maas, gemeente  www.horstaandemaas.nl

   

Jacques Nijskens/Vergeten groenten www.vergeteneten.nl

Kokkerelli / Scelta www.kokkerelli.nl

Kompany www.kompany.nl

Koppert Biological Systems www.koppert.com

Koppert Cress www.koppertcress.com

Landelijke cie aardbei LTO Groeiservice, (aardbei) www.groeiservice.nl

Landelijke commissie Aardbei www.groeiservice.nl

Landelijke commissie Radijs www.groeiservice.nl

Libbey (Royal Leerdam) www.libbey.eu

Logistieke partners via Fresh Park Venlo www.freshparkvenlo.nl

Looije Tomaten www.honingtomaten.nl

LTO groeiservice/ Aubergine www.groeiservice.nl/aubergine

LTO Groeiservice/ Brede presentatie www.groeiservice.nl

LTO Groeiservice/ Komkommer www.groeiservice.nl/komkommer

LTO Groeiservice/ Kropsla www.groeiservice.nl/sla

LTO Groeiservice/ Paprika www.groeiservice.nl/paprika

LTO Groeiservice/ Radijs www.groeiservice.nl/radijs

LTO Groeiservice/ Tomaat www.groeiservice.nl/tomaat

Miele (Vianen) www.miele.nl

NFO/ Appel www.nfofruit.nl

NFO/ Blauwe bes, Framboos www.nfofruit.nl

NFO/ Pruim www.nfofruit.nl

NFO/ Rode bessen en Braam www.nfofruit.nl

NFO/ Kers www.nfofruit.nl

NFO/ Peer www.nfofruit.nl

Oerlemans Foods Nederland BV www.oerlemansfoods.nl

P8 / Paprika www.p-acht.nl

Paddestoel/MPF/oesterzwam  

Paddestoelen: WPC werkgroep promotie champignon + Oesterzwam + MPF  

Peel en Maas, Gemeente www.peelenmaas.nl

Pentair Haffmans (innovatiecluster) www.haffmans.nl

Productschap Tuinbouw www.nederlandse.tuinbouw.nl

Radijs  www.groeiservice.nl/radijs
  Regio Venlo www.regiovenlo.nl

Stichting DLO HBZ PPO PRI www.glastuinbouw.wur.nl

Stichting Katholieke Universiteit meer in het bijzonder Universiteit Nijmegen www.ru.nl
  SVO (collectief)

www.svo.nl


Tasty Tom www.tastytom.nl

Teboza www.teboza.nl

Teboza asperge en Hermans Suikermais www.teboza.nl en www.mielies.nl

The Greenery www.thegreenery.com

TNO www.tno.nl/glastuinbouw

Van der Kaaij www.kaaij-group.nl
  VanDrieGroup (collectief)

www.vandriegroup.nl


Venkel www.venkel.nl

Vereniging Golfkarton www.golfkarton.org

Vergeten Groenten, de Historische Groentehof www.vergeteneten.nl

Vollegrondsgroente.net/aardbei www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/asperge

www.vollegrondsgroentenet.com


Vollegrondsgroente.net/bladgewassen, ijsbergsla, botersla, raddicio, spinazie, andijvie, salanova www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/bloemkool en broccoli www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/courgette en kleine gewassen www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/prei www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/spruiten, rode, witte, sluit, chinese koop en peen www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/Venkel www.vollegrondsgroentenet.com

Vollegrondsgroente.net/Witlof www.vollegrondsgroentenet.com

Vostermans Ventilation B.V. www.vostermans.com
  Westburgbv www.westburgbv.nl

Zachtfruit (framboos, bes, braam)  

Heeft u een mening over dit artikel? Registreer of Log-in om te reageren.